محمد
11 خرداد 1403

اهمیت پرسنال برندینگ در برنامه نویسی

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
Rate this post

قبل از شروع بگم که ویدئوی کامل این مقاله رو میتونید در چنل یوتیوب بنده هم تماشا کنید.

سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز در  این مقاله قرار در مورد این صحبت بکنیم که اصلاً پرسنال برندینگ چیه و به چه دردی میخوره و آیا همه باید به فکر تقویت خودشان در زمینه پرسنال برندینگ باشند و اینکه پرسنال برندینگ در برنامه نویسی چه تاثیری در درآمد و شخصیت و ارتباطات برنامه نویس در دنیای واقعی دارد.

پس همراه ما باشید.

پرسنال برندینگ چیست؟

پرسنال برندینگ یک توانایی است که در واقع به عنوان یک قدرت نرم هم از اون یاد میشه که به نظر من همه افراد و برنامه نویس ها در زمینه های مختلف در کسب و کارهای مختلف باید در این زمینه خودشون رو تقویت بکنند.

برند رو میتونیم مجموعه‌ای از تعریف ها,  گذشته ها,  قول های عمل شده, خاطرات مشتریان و اطرافیان نسبت به شما که دید و نگاه آنها نسبت به شما و کسب و کار شما را شکل می دهد تعریف کنیم.

پرسنال برندینگ به معنی برندسازی شخصی می باشد یعنی شما شخص خودتون رو به عنوان یک برند به جامعه خود بشناسونید.

پرسنال برندینگ چی اهمیتی دارد؟

اهمیت پرسنال برندینگ در اینجاست که وقتی در حرفه و کسب و کار خودتون برند شده باشید فرصت های حرفه ای بیشتری متناسب با کیفیت مهارتهای شما برایتان فراهم خواهد شد و ارتباطات ارزشمندی با متخصصین حوزه خود پیدا خواهید کرد این مسئله در زمینه برنامه نویسی بسیار پر اهمیت است چراکه شما باید در کنار تخصص و مهارت هایی که در هر یک از زمینه های برنامه نویسی دارید به قول هایی که می دهید هم عمل کنید و برند شخصی خود را بسازید.

چگونه برند شخصی خود را بسازیم؟

  1. برای برندسازی شخصی خود اول باید خودتان را بشناسید و اهداف خودتون رو مشخص کنید و آن شخصیتی که می خواهید باشید رو مشخص کنید
  2. متمایز و متفاوت باشید زیرا که هیچ برندی با کپی کردن به بندی قوی و منحصر به فرد تبدیل شده است
  3. به قولتان عمل کنید خوش قول بودن از مهم ترین ویژگی ها برای ساخت یک برند قابل اعتماد میباشد
  4. نقاط قوت خودتان را بشناسید و آنها را تقویت کنید و همچنین نقاط ضعف خود را برطرف کنید
  5. خودتان باشید

سخن پایانی

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه و با اهمیت پروسنال برندینگ در زمینه‌های مختلف و به خصوص برنامه نویسی آشنا شده باشید و توصیه من به شما اینه که حنما و حتماً در این زمینه روی خودتان کار کنید و خودتون رو تقویت کنید.

تا مقاله بعدی خدانگهدار.

دیدگاهتان را بنویسید

preloader